Jak být Scene

16. července 2011 v 16:05 | lentilka |  Scene
Jko není na to návod nikde ale může te se alspoň trochu inspirovat :) ale pozor né že budete kopírovat :)
Jak se stát scene? Existuje nějaký ověřený recept? Ne, ale základní návod ti přece jen dáme.


1. Zapracuj na svém sebevědomí. Jak se říká: "Není člověk ten, co by se zalíbil všem." Ale to tě nesmí odradit. A co dělat, když tě bude někdo kritizovat? Pokud budeš mít pocit, že by na tom mohlo něco být a navíc budeš mít chuť s tím něco dělat, tak na sobě zapracuj. Pokud ne, tak to prostě hoď za hlavu.
Ale pozor, to neznamená, že budeš namyšlená. Kdo tě bude obdivovat, když tě budou všichni nesnášet za to, že se nosíš s nosem tak příšerně nahoře. Musíš najít hranici někde mezi.

2. Buď milá! Být milá je jedním z nejdůležitějších atributů scene girls. Snaž se naslouchat druhým, pochopit je. Uvidíš, toto úsilí se ti vyplatí.

3. Vytvoř si profily na Facebooku, Myspace nebo Twitteru. Aktualizuj své profily, neodmítej žádné žádostí o přátelství. Komentuj fotky ostatních scene girls. Bloguj o zajímavých a originálních tématech, chceš přece zaujmout ostatní.

4. Jazyk. Začni používat scene hantýrku a zkratky. Některé, jako OMG, nemusím nikomu představovat. Ale třeba HxC znamená hardcore. Taky si potrpí na prodlužování slov opakováním posledního písmenka. Hodně v kurzu je používat hodně anglických slovíček. Čím víc, tím líp. Používat scene hantýrku však neznamená, že budeš psát s chybama. Nikoho nebude bavit luštit, co jsi chtěla vlastně říct. Taky si dej pozor na to, komu tak píšeš. Respektuj všechny, kdo nejsou scene, a piš jim normálně.

5. Scene účes. Tvoje hříva musí být za každých okolností dokonalá a originální. V rubrice Vlasy - Make up najdeš tipy, jak toho docílit.

6. V oblečení platí to samé. Musíš být originální. Musíš si vytvořit vlastní styl, ve kterém se budeš TY cítit skvěle. Obohať svůj šatník o spoustu originálních doplňků. Důležité jsou taky kabelky a boty. Tipy najdeš v rubrice Móda.

7. Choď na koncerty a na party. Musíš být vidět. Informuj se o všech akcích. A také informuj všechny své známé. Ty budeš ta, která přichází vždycky s novými akcemi. Tvoji známí se s tebou nemůžou přece nikdy nudit.
Zdroj SceneGirls
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama