Jak mít kudrnaté vlasy podle Scene stylu

29. července 2011 v 1:12 | lentilka |  Scene
Kudrnaté vlasy si dělají, co chtějí. Mají svůj vlastní život. Těžko se spoutávají, ale přitom je to chlouba všech, které takovými vlásky byly obdařeny. Ale jak z nich vytvořit opravdový scene účes? Potřebuješ se inspirovat, protože už si nevíš rady? Tak tady máme článek právě pro tebe.


Jak tedy nejlépe upravit hlavu plnou prstýnků. Určitě první, na co pomyslíš, je pořádně silná žehlička. Žehli, žehlit a žehlit. Proč? Protože většina scene girls má dokonale rovné vlasy, které z fotek přímo září. Po pár žehlících session však asi zjistíš dvě věci. Za prvé, že strávíš víc času žehlením, než předváděním skvělého rovného účesu. Prostě se ti kudrlinky hned objeví znovu. A za druhé se ti značně začnou vlasy kazit, s největší pravděpodobností je máš sušší a i když je necháš v klidu zvlnit se, není to ono.

Sem tam žehlička ano, ale proč si každodenně tak komplikovat život? Vždyť můžeš zazářit i s kudrnatými vlasy. Jak na to? Našly jsme pár foteček, které by tě mohly inspirovat. První je přímo rozkošná! I když nemáš scene sestřih, tak se nic neděje. "Ofinku" vytvoříš uchycením předních vlasů sponkou. Po bocích obličeje nechej pár prámínků, tvůj obličej bude působit štíhleji. Teď si nasaď úplně obyčejnou úzkou černou natahovací čelenku, nejlépe dvojitou. Potom některé vrchní vlasy sepni vzadu, abys je zkrotila a neměla hlavinku jak květák. A účes je hotový!

Další způsob, jak můžeš vykouzlit super scene účes s kudrnatými vlasy, je za použití žehličky. Ale ne na celé vlasy, protože je škoda, je takto ničit. Přežehli si ofinku a zbytek nech volně. Dokonce jim můžeš přidat trochu na objemu tak, jak to má modelka na druhém obrázku. S ofinkou si můžeš pohrát různě. Zajímavý je i účes na posledním obrázku. Slečna ji má skroucenou nahoru. Rozhodně velmi efektní!

A jak to děláš ty? Máš nějaké speciální triky, jak upravuješ své kudrnaté vlásky?
Zdroj:SceneGirls
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kaja kaja | 17. září 2011 v 19:14 | Reagovat

a kde jsou obrazky?

2 stylspam stylspam | 19. září 2011 v 21:13 | Reagovat

No když sem dám obrázek tak si aždej bude myslet že to  musí mít podle obrázk ale když tam obrázek není takto neznamená že jw to  oničem :)Dost škatulování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama