Nekonečné dlouhé řesy

28. července 2011 v 23:14 | lentilka |  Scene
Kdo z nás by si nepřál mít dlouhatánské řasy. Samozřejmě je chceme všechny. A s nalepovacími řasami to není žádný problém. Dneska tě naučíme, jak je správně aplikovat.

Co budeš potřebovat? Umělé řasy, lepidýlko, kleštičky na řasy.

Jak na to? Nejprve se namaluj. Někdo, dokonce i doporučuje nanést řasenku. Někteří zase tvrdí, že lepší je počkat s řasenkou až nakonec. To má jedinou nevýhodu - umělé řasy se ti mohou rychleji zničit.

Vyjmi řasy z krabičky a vyzkoušej, jestli jsou správně dlouhé. Jednoduše si je přilož na svoje vlastní řasy a zkontroluj, jestli ti u vnějšího víčka nepřečnívají. Pokud ano, odstřihni kousek, který je tam navíc.

Potom nanes lepidlo. Nejdůležitější jsou konce, protože ty se nejčastěji odlepují. Tak tam na lepidle nešetři. Potom počkej asi půl minuty, než začne lepidlo být lepkavé. Pokud máš svoje vlastní řasy hodně rovné, použij kleštičky, abys je trochu natočila nahoru a lépe přilnuly k umělým.

Teď už přichází to nejdůležitější! Přilož řasy zhora nad svoje vlastní řasy. Pokud ti to bude příjemnější, můžeš na to použít pinzetu. Zase je nejdůležitější, aby správně seděly konce umělých řas. Potom už je stačí jen přitlačit k víčku. Buď to můžeš udělat prstíky, druhou stranou pinzety nebo kleštičkami. Zdroj scene girls

osoně sem to skoušela si je přilepit ale vždycky my na jedné straně seodlepily tak nevím jestli tomu věřit osobněsem si řekla že všichi bez tak ví jaké mám řasy tak se nebudu zabívat těmi to pitlovinamy i když semi to líbý ale neskoušela sem si kleštičky ták že skusím kleštičky ták že pak když taknapíšu aleuvidíme:) každýmu sedne něco jinýho :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:53 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama