Srpen 2011

Jak si najít čas na ty přátelé a urvat si zároveň chvilku pro sebe

30. srpna 2011 v 15:26 | lentilka
Muj příběh ? Tak já vám povím muj příběh...
Jsem normální holka z vesnice která jezdí do města za kamarády a snaží se bít všempřátelum na blízku .Myslímsi že sem duležitá osoba pro své přátelé ale ono nic!.Mužete mýt přátelé o kterých si myslíte že se o vás zajímají a potřebují vás.Ale přitomto je pouze vaše představa.Mámhodně kamarádua k tomu přibývají postupem času další a další.A když jich máte tolik a polovinaj e změsta a polovina z vesnice tak se to docela blbě skloubí....Máte školu do které chodíte naměstě a tráví te tamhodně času a po škole najednou chcete jít někam z kamarády z města a tak jdete a další den je to stejně a znovu a znovu a potomsi vzpomenete. Já sem zapoměl nebo zapomělaměla semjít tam a tam s tou a tím.A je to.Muže z toho být hádka i sklamání.Ale kdo ví.každý e jiný a všechno jinak bere.Máte kamarády kteří mají malé děti a ty děti vás mají tak rádi že se na vás vžd těší? A vy jepouhým jedním tahem smažete z hlavy ......
Stane se vám to občas ? ...Mě ano. Lituju toho ale co mám udělat když nemám náladu a slíbým tomu a tomu že přídu ? ..Sama nevím a musím učinit rozhodnutí
Které bych chtěla změnit ale nezměnila.Nejde to. Už ne Jednu dobu sem byla u kamarádu jim pomoct baví mě to tam mám je hrozně ráda ..Všechny co tam sou a jelo se prič ....Já jela s nimi si ce jen na pár dní ale i tak je to nejlepší co mužete v životě mít každou chvíly si užít a procítit to si každý z nás přeje.Alspoň teda já.A najednou přijedete a musíte zase jít prič nemužete všechny zážitky říct zbytku co nejelo.Musíte zase jít a pořád někam spěchat a to je celý život.Někteří z nás mají spoustu času a trávího třeba nudou a druzí se snaží najít čas i sám pro sebe ale nemuže najít čas ani pro sebe ani pro své kamarády.A To Zamrzí u srdce.Převážně jsem byla většinu prázdnin ve městě ale zapoměla sem přitom na ty druhé a ty fajn přátelé které mám hodně ráda.Stojí mi za to mít tolik přátel ? bch přitom nezapomínala na druhé a nebo je lepší být sám ?.
To je každého z nás rozhodnutí.Sem ráda že mám tolik přátel je to fajn Ale občas mě to mrzí .Pořád u sebe máte lidi které máte rádi.Ale při tom zapomínáte na ty druhé.Na ty které znáte třeba delší dobu. Nevím jak mám skloubit čas na tolik přátela k tomu si vybrat chviličku sama pro sebe.Ale to je každého věc jak si to vnaloží.Já osobně i když si to naplánuju tak mi to nevichází.A Ptám se sama sebe ? Proč? Jak to že to nevichází ? A mám i na to odpověd nevichází to kvuli jedné věci Organizovat si život na všechny dny se neviplácí naplánujete si ho a najednou příde ten řekne já nemužu pujdeme zítra a vy řeknete jasně a potom se kouknete a nebo si vzpomenete.A Je to v pytly co uděláte pujdete ven s tím co už je domluvený delší dobu a nebo tohoco nemuže ten den ? Dáte přednost tomu kdo to odložil a přehodil to Ale proč ? Na to se ptámevšichni a nikdo neví . Tím se všechno hrotí na celém plánu je přátelství.Musíte uvažovat každý den kdy si co naplánujete? A Stejnějevám to k ničemu.

Mastné vlasy ?

24. srpna 2011 v 10:32 | lentilka |  Vlasy
Za mastné vlasy považujeme takové, které ztrácejí svěžest už po 24 hodinách od umytí. Je to přesně tvůj případ? Podívejme se na nejčastější příčiny maštění vlasů i způsob, jak s tím bojovat.

Vlasy se mastí z několika důvodů. Může za to hormonální nerovnováha (bohužel tak typická pro pubertu), dědičnost, stres, neustálé sahání si do vlasů, časté kartáčování nebo špatné smývání kondicionérů či masek. Posledně jmenované faktory lze snadno eliminovat, dědičnost a hormonální hladinu však ovlivníme jen stěží, proto je nutné se spolehnout na kvalitní vlasovou péči a řídit se radami odborníků.

Lidé se často domnívají, že se vlasová pokožka více mastí, pokud se vlasy často myjí, platí však přesný opak. Při mytí se totiž pokožka masíruje a z mazové žlázy se vytlačí maz. Díky tomu se pokožka hlavy mastí pomaleji. To platí, pokud ti stačí mít si vlasy obden, nebo dvakrát týdně. Na druhou stranu je dobré, mastící se pokožku hlavy nemasírovat nijak silně a nechystáš-li se třeba někam na párty, pak jednou za týden umýt jen vlasy a pokožku nechat oddychnout (při zbylém mytí si myj vlasy i s pokožkou), protože zvýšené dráždění mazových žláz samozřejmě tvorbu mazu podporuje. Pokud si tedy myješ vlasy každý den, ještě je silně drhneš a poškozuješ i dalšími úpravami a přípravky, není divu, že se ti tolik mastí. Je také vhodné vlasy příliš nekartáčovat, nepročesávat během dne prsty, ve větrném počasí je stahovat do culíku apod.

Při péči o mastné vlasy používej výhradně jemné přípravky a šampóny určené na mastné vlasy, pokud si skutečně potřebuješ mýt vlasy každý den, pak se zaměř na přípravky pro každodenní mytí. Vybírej kvalitní produkty, které vlasy nezatíží a doporučí ti je tvůj kadeřník nebo lékárník - nespoléhej se jen na nákup v drogerii. U běžných přípravků na vlasy jde totiž často přednostně o vůni, objem a lesk vlasů a nízkou cenu, takže výrobce nemůže investovat do kvalitních surovin.

Kondicionéry a masky nikdy neaplikuj od hlavy, zaměř se jen na vlasy a především pak na suché konce. Důležité je také důkladné vymývání těchto přípravků vlažnou vodou. Vlasy pročesávej co nejméně, abys eliminovala roztahování mazu po vlákně vlasu, a používáš-li fén, zapomeň na horký vzduch, který dráždí mazové žlázy.

Výhody mastících se vlasů a doporučená péče

I mastné vlasy ovšem mají své výhody. Jsou méně náchylné, proto mnohem lépe než vlasy suché snášejí trvalou, barvení či odbarvování. To, co musíš u normálních vlasů dohnat dodatečnou péčí, dostaneš u mastných vlasů od přírody - maz z vlasové pokožky totiž vlasy po barvení zjemňuje. Máš-li vlasy mastné a barvíš si je, takže jsou pak u kořínků mastné a v koncích suché, pak odborníci doporučují takové vlasy umývat dvakrát, nejprve pořádně umyj pokožku a potom vlasy.


Bratrská kapela 2x13

17. srpna 2011 v 1:33 | lentilka
Víc nebylo na yotube :)

Jonas LA 2x12

17. srpna 2011 v 1:28 | lentilka

Výlet lodí (2x11)

17. srpna 2011 v 1:26 | lentilka


Flirt pod kontrolou (2x10)

17. srpna 2011 v 1:19 | lentilka

Vzhůru k výšinám (2x08)

17. srpna 2011 v 1:18 | lentilka

Příběh o wasabi (2x07)

17. srpna 2011 v 1:11 | lentilka

Tajemství (2x06)

17. srpna 2011 v 1:10 | lentilka

Americká zlatíčka (2x05)

17. srpna 2011 v 1:09 | lentilka

Ááááá akce! (2x04)

17. srpna 2011 v 1:04 | lentilka

Příprava na rande (2x03)

17. srpna 2011 v 1:04 | lentilka

Zpátky na pláž (2x02)

17. srpna 2011 v 1:01 | lentilka

Mejdan (2x01)

17. srpna 2011 v 1:00 | lentilka

Jonas

17. srpna 2011 v 0:54 | lentilka
Jonasové umí říct Ahoj koukněte se Smějící seSmějící seSmějící se

První krůčky (1x04)

17. srpna 2011 v 0:13 | lentilkaZáměna (1x02)

16. srpna 2011 v 23:59 | lentilkaRande (1x01)

16. srpna 2011 v 23:54 | lentilka


Ták jedu Za Kamarádama

14. srpna 2011 v 23:37 | lentilka
Ták že jedu na týden prič no spíše spíš na od zítřka do pádku ták že komentovat a tak dál zatím si musíte vystačit s článkama co tu sou a příště uvidíme :) ták že páčko vztávám v 6 30 ták že musím jít spát zatím pá :) mějte se hezky a užívejte prázdnin :)ÚžasnýJá skusím chytit bronz :D ;)