Listopad 2011

Je to přece jenom téma týdne. Tak proč k tomu něco nenapsat..

18. listopadu 2011 v 17:33 | lentilka |  Téma týdne :)
Bisexualita ? Mrkající
Ták rozebere me to.Jsou 2 typy lidí. 1 Jsou ti co to odsuzují.A druzí .Těm co to nevadí .
Jsem typ člověka komu to nevadí.Jsou to jen lidi.Narodily se s tím.A nebo postupem času na to přišly.Vidím to takhle.Jsou to lidi a je lepší aby byly takový jací sou a nestyděly se za to.Je to jejich věc.Oni si to žijou.A my by sme neměly právo je odsuzovat nevíme jací sou ve skutečnosti.Neříkám že bych tomu fandila nebo tak .Beru to jako normální věc.I když mi to příde divné Smějící se.Tak to neřším. Nevadí mi to.Když se kouknete na spoustu jiných lidí.Tak co o nich víte ? Nic.Jsou to lidi které neznáte a nezáleží vám na nich.A taky si jich nevšímáte.Ták že můj názor je takovej.Nechte je bejt.Jsou takový jací sou.Nemůžeme to odsuzovat protože nevíme jaký to je.Koukněte se na sebe ? Odsuzoval vás někdy v životě někdo ? Jaké vám to bylo ?
Upřímě řečeno myslím že vám taky nebylo nejlíp.Nikdo nemá rát kyž ho někdo odsuzuje jenom kvuli jedné věci.

Začněte u sebe Usmívající se
Já ? Všichni mě odsuzují.A proč ? Protože mám špatné známky.Nestidím se za to.Sem jaká sem.A nikdo my to nevezme.Jdou mi třeba jiné věci.

Tak to berte tak jak to je.Je to normální.Myslím že na světě jsou i divnější věci Mrkající

Za všechno můžu já ? Tohle už není novinka..

18. listopadu 2011 v 17:15 | Lentilka |  My Diary
Jak to jen říct ?
Když se něco doma pose*e tak za to můžu já... Dřív sem si to docela brala a říkala sem si že je o moje chyba.A ve skutečnosti to bylo uplně jinak.Cokoly se vám doma stane a rodiče vás s toho obviňují neberte si to tak,nechtějí přiznat svoji chybu.A snaží se to na vás schodit.....

Rada pro vás ? Neberte si to tak Mrkající
Když vás z něčeho obviní a vi výte že ste to neudělaly.Tak to řekněte.Když budou tvrdit že sevymlouváte a podobně tak už neodpovídejte.Zapně te si sluchátka.A neřeš te to! Zbytečně se užíráte.....
Když za to nemůžete a víte to.A přesto vás obviňují.Nehte to plavat Usmívající se

Ták že pro všechny co na vás rodiče pořád něco hází.A říkají.Ty za to můžeš a podobně...
Tak si to tak. Neberte .Jsou to rodiče a i když vás to se*e .Tak to neřešte nemá to smysl ani to neviřešíte ...
Časem to pochopíte.Jako já ... a uvědomíte si že v životě budou věci které sou důležitější než tohle a přejde vás to. MrkajícíUsmívající se

Líčení pro začátečnice

13. listopadu 2011 v 12:51 | Lentilka |  Kosmetika
Ták holky snad vám to pomůže ;)

Toto je jenom pro začátečnice ;D

Billy Talent

13. listopadu 2011 v 12:34 | lentilka |  Music♫♪
Smějící se O Moji oblíbení Líbající
Nejlepší ;)

Jak si udržet Zdravé vlasy

12. listopadu 2011 v 13:53 | lentilka |  Vlasy
Zlatá pravidla, jak si udržet zdravé vlasy

Vaše vlasy mají řadu přirozených nepřátel. Ochrana před nimi je docela snadná, pokud tyto nepřátele znáte. Zde vám ty nejdůležitější z nich představíme a naučíme vás několik obranných strategií.
Chraňte vlasy před vysokou teplotou

Vaše vlasy nemají nervová zakončení, takže nemohou vyslat žádný varovný signál, když jsou vystaveny příliš vysoké teplotě. Ale nenechte se mýlit: příliš vysoká teplota vašim vlasům škodí. Jemné, barvené, suché a porézní vlasy jsou k poškození teplem mnohem náchylnější než silné a zdravé vlasy. Podle nezávislého výzkumu* mohou teploty nad 200 °C způsobit viditelné poškození vlasů, urychlit blednutí barvy a dokonce narušit strukturu vlasu. Při teplotě 230 °C se snižuje síla a pružnost vlasu až o 50 % - natrvalo! Na úpravu vlasů proto určitě používejte kvalitní šetrné přístroje, které vlasy nevystaví škodlivým teplotám - jako jsou např. přístroje Braun Satin Hair, které byly vyvinuty v souladu s vědeckým doporučením nezávislého německého institutu pro výzkum vláken DWI. Přístroje pro úpravu vlasů Satin Hair používají teploty, které prokazatelně chrání zdraví vašich vlasů.

*Institut DWI, Německo, 2006

Chraňte vlasy před sluncem

Přirozeně zesvětlené vlasy od sluníčka vypadají nádherně a dokonale se snoubí s opálenou pokožkou. Ale vlasy mohou stejně jako pokožka nadměrným působením UV záření trpět. Nedovolte tedy, aby slunce zničilo vaši dokonalou barvu! Balzám bez oplachování s UV filtrem se usadí na vnější vrstvě vlasu a bude vlasy déle chránit. Také pokrývky hlavy, jako jsou slamáky se širokým okrajem, klobouky nebo šátky či čepice, vaše vlasy před škodlivými slunečními paprsky báječně ochrání.

Chraňte vlasy před vlhkostí

Vlhkost je nepřítel číslo jedna pro všechny, kdo mají kudrnaté vlasy. Poslouží vám ochranná vrstva proti vlhkosti, kterou si na vlasech vytvoříte. Používejte do hloubky působící kondicionéry a přípravky proti kadeřavosti vlasů, které uzamknou přirozenou vlhkost uvnitř vlasů a zároveň k nim nepropustí vlhkost zvenčí. Špičkové přístroje, jako např. výrobky řady Braun Satin Hair účinek tohoto efektu zvýší. Vaše vlasy zůstanou hladké a lesklé a jejich nádhernou barvu ochráníte i ve vlhkém prostředí.

Ochrana před stresem

Je to nespravedlivé, ale je to tak - zrovna když se vám špatný účes hodí nejméně, jsou vaše vlasy vystresované stejně jako vy. Dlouhodobě vysoká hladina stresu může být dokonce příčinou vypadávání vlasů. Takže místo toho, abyste si zoufalstvím rvala vlasy, zkuste věci trochu vyladit. Dopřejte odpočinek vlasům i sobě, v období stresu si neplánujte žádné složité a náročné zákroky a používejte pouze vysoce kvalitní přístroje na úpravu vlasů, které vaše vlasy nepoškodí nadměrnou teplotou.

Chraňte vlasy před mořskou nebo chlórovanou vodou

Pro vás je to možná nejhezčí část roku, ale pro vaše vlasy může být letní dovolená to nejhorší. Chlór a mořská voda vlasy poškozují, způsobují blednutí barvy, vlasy se vysušují a vypadají jako sláma - nebo se dokonce zabarví dozelena (hrůza hrůz!!!). Pokud ovšem neuděláte patřičná opatření: v koupací čepici možná budete vypadat jako filmová hvězda 50. let, ale je to také ta nejlepší ochrana!

Další dobrou ochranou je používání balzámů. Použijte dobrý balzám bez oplachování hned, jak vyjdete z vody. Můžete si dokonce připravit roztok balzámu s vodou do láhve s rozprašovačem a chlórovanou nebo mořskou vodu si s ním opláchnout okamžitě, jakmile se ocitnete zase na pevné zemi. Doma pak můžete vše završit pomocí kvalitního jemného šamponu nebo ještě lépe pomocí důkladně hydratujícího balzámu.

Vyvarujte se nevhodných přístrojů pro úpravu vlasů

Vybledlá barva, spálené vlasy, vlasy jako sláma, vlasy s puchýřky - tomu všemu je možné zabránit, když zvolíte ty správné přístroje pro úpravu vlasů. Obzvlášť barvené vlasy potřebují při úpravě šetrnou péči. Přístroje řady Satin Hair 7 Colour od Brauna jsou pro barvené vlasy dokonalé. Poskytují technologii ochrany barvy, rovnoměrnou distribuci tepla, technologii keramické péče, nastavení teploty podle typu vlasů a omezení teploty na stupeň, který je šetrný k barvě. Není divu. Aby vyhověl potřebám barevných vlasů, vyvinul Braun na základě rozsáhlého výzkumu a ve spolupráci s nezávislými institucemi žehličku na vlasy Satin Hair 7 Colour, kulmu na vlasy Satin Hair 7 Colour a vysoušeč Satin Hair 7 Colour.

Nejčastější chyby v péči o vlasy

12. listopadu 2011 v 13:51 | lentilka |  Vlasy
Nejčastější chyby v péči o vlasy


Chyb v péči o vlasy se člověk často dopouští s těmi nejlepšími úmysly. Najdete zde vše, čeho byste se měla určitě vyvarovat a čemu byste měla vždy věnovat zvláštní pozornost.

Méně je více

Nepotřebujete pěnu, tužidlo, gel, vosk a lak zároveň. Zvláště pro přirozený vzhled postačí vlasy dobře vysušit kvalitním vysoušečem vlasů a použít jeden svůj oblíbený přípravek na úpravu vlasů. Příliš mnoho různých produktů vlasy zatíží a vytvoří na jejich povrchu lepkavou vrstvu.

Příliš vysoké teploty


Nevystavujte vlasy peklu a neupravujte je při příliš vysokých teplotách. Doporučujeme používat teploty do 130 °C na jemné vlasy a do 200 °C na silné nepoddajné vlasy. Teploty nad 200 °C vlasy zeslabují až o 50 % a barva vlasů po nich daleko rychleji bledne.

Používejte výhradně vysoce kvalitní přístroje pro úpravu vlasů, u kterých se dá teplota nastavit podle typu vlasů. U přístrojů řady Satin Hair 7 Colour je to díky intuitivnímu ovládání teplot velmi snadné. Tyto přístroje byly vyvinuty speciálně pro barvené vlasy a zabraňují příliš rychlému blednutí vzácné barvy.


Bez vysoušení? Ani nápad!

Takže opravdu, ale opravdu moc spěcháte a potřebujete, aby vaše vlasy vypadaly co nejlépe, byly dokonale hladké, zářivě lesklé a rovné - tolik práce a tak málo času! Co kdyby člověk pro tentokrát vynechal vysoušení a vyžehlil si vlasy ještě, když jsou mokré? Bohužel, odpověď zní: NE! V žádném případě.
Vlasy musí být před žehlením zcela suché. Ale i když vám jde o čas, vysoušeč vlasů Braun Satin Hair vám vlasy vysuší rychle a účinně, zvýrazní jejich lesk a dokonale je připraví na žehlení. A nezabere to moc času - přece nechcete mít vlasy vysušené na prach. Vysušte jen vlhkost a vše je připraveno.

Lámání vlasů

Lámavost vlasů může způsobit nevhodný chemický postup, jako je například nepodařené domácí odbarvování. Ale i zdánlivě nevinné návyky, jako je třeba česání hustých vlasů velmi jemným hřebenem nebo tupírování, mohou lámání vlasů způsobit. Stejně je to s příliš silovým kartáčováním - nebo když si kartáčujete ještě mokré vlasy.


Zacházejte tedy s vlasy šetrně a používejte jen šetrné nástroje k jejich úpravě, jako je například nový kartáč na vlasy Braun Satin Hair 7, který je vyvinutý speciálně pro zdravé a šetrné kartáčování bez poškození vlasů.
Máte-li velmi křehké vlasy, které se snadno lámou, zamyslete se nad stravou: vlasy potřebují dostatečný přísun vitamínu C, železa, bílkovin (z té jsou přece tvořeny), biotinu, zinku a kyseliny listové.

Obrázek: Lámání vlasů pod elektronovým mikroskopem

Nešetrné zacházení

Návody u řady produktů vyžadují vysušení vlasů ručníkem. Tření vlasů ručníkem je sice příjemné pro pokožku hlavy, ale zdrsní vlasové kutikuly. Vlasy jsou pak poréznější a nechráněné. Raději vodu z vlasů vysajte měkkým ručníkem. Potom je pečlivě a šetrně vysušte vysoušečem té nejvyšší kvality.

Vlasy si češte a kartáčujte vždy správným směrem - česání zpět ke kořínkům a tupírování jsou pro vlasové kutikuly také nešetrné. A pokud jde o masáž hlavy: mnohem lepší práci odvedou vaše prsty (nebo prsty vašeho partnera)!

Příliš mnoho péče

Vlasy nemusíte mýt každý den šamponem. Máte-li rádi pocit čerstvě umytých vlasů a chcete si je vysušit, prostě je opláchněte čistou vodou.

A tady je tip pro náročné: namísto vody z vodovodu opláchněte vlasy minerálkou z láhve nebo filtrovanou vodou. Vápník ve vodě z vodovodu, zvláště v oblastech s tvrdou vodou, vlasy vysouší.
Zdroj:Braun.cz

Pomoc při ruznýh vlasech

12. listopadu 2011 v 13:49 | lentilka |  VlasyUž ani den s neupravenými vlasy

Jsou noční můrou našeho života: obávané dny s neupravenými vlasy! Ale nezoufejte - díky našim tipům, jak rychle a jednoduše zasáhnout, se těchto dnů navždy zbavíte.

Mdlé, suché vlasy

Rychlá pomoc: Vysušené konečky můžete skrýt tak, že vlasy stočíte do drdolu. Nebo si na vlasy v místech, která potřebují pomoc, naneste jemnou směs vody s kondicionérem.

30ti minutová kúra: Před umytím vmasírujte do vlasů trochu olivového oleje. Použijte jemný šampon a zaměřte se na kořínky - pěna bude stékat po délce vlasů, takže ji nemusíte do vlasů vtírat. Opláchněte studenou vodou. Kutikuly se uzavřou a vlasy se budou více lesknout.

Dlouhodobá kúra: Bojujte proti vysušeným vlasům. Jednou týdně vlasy ošetřete do hloubky působícím balzámem nebo kúrou s horkým olejem. Používejte přípravky s obsahem zvlhčujících složek, jako je pantenol nebo ceramidy. A nemyjte si vlasy příliš často - možná to zní divně, ale voda je vysušuje.

Kadeřavé vlasy

Rychlá pomoc: Konečky nepoddajných kadeřavých vlasů natočte kulmou, jako je například Braun Satin Hair 7. Pro jejich uhlazení použijte na konečky speciální přípravky proti kadeřavosti. Nebo si prostě sepněte vlasy sponkou na temeno hlavy a zkadeřené vlasy tak schovejte.

30ti minutová kúra: I když kadeřavé vlasy obvykle značně reagují na vlhké počasí, chybí jim vlastně voda. Balzámy proti kadeřavosti vlasů uzamknou přirozenou vlhkost uvnitř vlasu a zároveň jej chrání proti vlhkosti prostředí.

Dlouhodobá kúra: Aby se vlasy nevysoušely, nemyjte je šamponem každý den a dobře o ně pečujte. Nepoužívejte pomády, gely ani jiné přípravky, které by na vlasech mohly ulpívat. To by znamenalo je mýt více, než potřebují.
Elektrizující "polétavé" vlasy

Rychlá pomoc: Existuje jednoduchý trik: stačí vlasům poskytnout přirozenou péči nového kartáče na vlasy Braun Satin Hair 7. Jeho revoluční funkce IONTEC uvolní negativně nabité saténové ionty, které obklopí vaše kladně nabité prameny vlasů a odstraní jejich statický náboj. Vaše vlasy budou hedvábně hladké. Zní to jednoduše - a jednoduché to také je!

30ti minutová kúra: "Létavost" vlasů vzniká většinou z důvodu jejich vysušení. Proto byste se měla vyhnout každodennímu mytí vlasů. Používejte jen jemný šampon a nepříliš horkou vodu, vlasy dobře ošetřujte balzámem.

Dlouhodobá kúra: Jak dlouhodobě pečovat o polétavé vlasy zjistíte v naší kapitole o suchých vlasech.

Úprava: Elektrizující, přilnavé a "poletující" vlasy proměňte v hladké, rovné a lesklé - pomůže vám unikátní technologie IONTEC od Brauna, která je součástí všech přístrojů na úpravu vlasů Satin Hair 7. Kromě toho si můžete na vlasy před jejich úpravou nanést trochu anti-statického krému.

Zplihlé, těžké vlasy

Rychlá pomoc: Máte-li zplihlé, unavené a těžké vlasy, zkuste použít kulmu na vlasy. Dodáte tak vlasům objem u kořínků. Nebo nechte vlasy odpočinout a zakryjte je vázacím šátkem (v létě vypadá báječně se slamákem se širokou krempou nebo plstěným kloboukem, který můžete použít kdykoli!).

30ti minutová kúra: Příliš mnoho přípravků pro úpravu a ošetření vlasů může vlasy zatížit, takže použijte šampon, kterým vlasy zbavíte nánosu. Nepoužívejte běžný balzám na jemné vlasy - použijte raději masku a nechte ji na vlasech velmi krátce působit.

Dlouhodobá kúra: Na extrémně jemné vlasy zkuste před nanesením šamponu použít vlasovou masku. Nepoužívejte přípravky obsahující silikon, protože ty mohou vlasy příliš zatížit. Pro zvětšení objemu u kořínků můžete také zkusit melír. Barva dodá vlasům objem a strukturu.

Mastné vlasy

Rychlá pomoc: Móda, která fandí vlasovým doplňkům, je na vaší straně. Noste stylovou čelenku, která mastně vypadající kořínky zakryje. Můžete použít i talkový pudr, který pohltí nadbytečnou mastnotu. Nenanášejte ho ale příliš a dobře ho do vlasů vetřete, aby se nevytvořily šupinky.

30ti minutová kúra: Používejte jen velmi jemný šampon, protože agresivní šampony mohou stimulovat mazové žlázy a způsobovat ještě větší maštění vlasů. Vlasy myjte vlažnou vodou a nakonec je spláchněte studenou. U velmi mastných vlasů zkuste nanést šampon ještě na suché vlasy, za 2 - 3 minuty ho opláchněte a postupujte jako obvykle.

Dlouhodobá kúra: Časté mytí může být spíš součástí problému než jeho řešením. Zkuste si mýt vlasy jen každý druhý den a ve dnech mezi mytím mastné kořínky zakryjte. Mastné pěšinky a kořínky mohou také způsobovat nánosy přípravků na vlasy. Použití čistícího šamponu jednou týdně vám pomůže se jich zbavit.Zdroj:Braun.cz

Hezké vlasy (O5)Rady od babiček

12. listopadu 2011 v 13:41 | Lentilka |  Vlasy
Další radi od našich babiček ? :)
Rady našich babiček, na které dodnes ani celebrity nedají dopustit! Jak oživit vaši hřívu, vybělit úsměv nebo posilnit nehty? Vyzkoušejte staré triky, které fungují už po generace.

Která žena by netoužila po hedvábných pevných vlasech, nádherném úsměvu, vypnuté pleti bez vrásek, přirozeně lesklých nehtech… Utrácíme za kosmetiku velké částky přitom výsledky nejsou nijak zaručeny, co takhle vyzkoušet pár tipů našich babiček, aneb za málo peněz hodně muziky!

Přinášíme druhý díl "babských rad" pro krásu. Tentokrát zaměřeno na krásné a zářivé vlasy. Vlasy jsou naše chlouba, ale aby to nevypadalo někdy naopak, je potřeba jim věnovat čas a péči. Obzvláště majitelky dlouhých vlasů by si měly dát záležet na každém detailu. Nejdůležitější je jim dodat dostatek posilujících látek a regenerace. Vlasy se ničí vlivem počasí, horkou úpravou, fixačními prostředky a každodenním mytím je vysušujeme.

Jak na to, aby i váš účes dosahoval ohromujícího lesku?

Začněte jídelníčkem
Dopřejte si vyšší dávky živin - hlavně zinku, železa, selenu, draslíku, vitaminu B, vitaminu C a omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Konec suchých vlasů! Od teď jen zářivý lesk

Vyrobte si účinnou domácí masku! Modelky doporučují olivový olej, kromě pozitivních účinků na náš organismus, pomáhá i na vlasy! Kvalitní panenský olivový olej je potřeba zahřát a pak rovnoměrně rozetřít po vlasech. Obzvláště nechte nasáknout vysušené konečky. Vlasy zabalte do potravinové folie, nebo alobalu. Obmotejte si na celé odpoledne kolem hlavy turban. V masce klidně i spěte.

Žloutky ocení i blondýnky! Maska ze žloutků, do kterých můžete přidat i trošku smetany, blond vlasům prospěje i díky svým přírodním barvivům.

Když se objeví nepříjemné lupy, pomůže sůl
Problémem s lupy trpí poměrně velká část populace a přitom není boj nijak složitý. Kupte si mořskou sůl, která je ve formě větších krystalků a smíchejte jí s trochou olivového oleje. Opatrně naneste na vlasovou pokožku a jemně promasírujte. Sůl desinfikuje a čistí a tím vás dokáže zbavit i nepříjemných šupinek ve vlasech.

Z kupovaných masek střídejte regenerační balzámy s bambuckým máslem, minerální maskou od Mrtvého moře, která oslabeným a polámaným konečkům dodá zpátky vitalitu a pružnost.

Co zkusit cvičit alspoň 20 minut deně :)

12. listopadu 2011 v 13:34 | Lentilka |  Fitness
Stačí 201 minut deně ? Usmívající se

Bez pohybu se vám účinně zhubnout nepodaří, s tím se musíte smířit. Doplňte vyváženou stravu o cvičení, které je časově nenáročné.

Dámy z řad celebrit mají i ve vyšším věku skutečně božské postavy. Jistě si řeknete, že vždyť na to mají celý den, aby se o sebe mohly starat a být zavřené v posilovně s osobním trenérem. Ve skutečnosti ne všechny z nich stráví cvičením hodiny.


Kolik kalorií spálíte za PĚT minut?

Vědci se s tvrzeními obou dam ztotožňují. Zjistili že pouze 20 minut kardio cvičení je mnohem účinnější než 40 minut klasického cvičení, při kterém se "nezahrejete".
Pokud si tedy vyberete běh, začněte nejdříve rychlou chůzí a pak postupně přidávejte rychlost. Rychlý sprint by vám mohl ublížit. Pokud se tréninku budete věnovat ideálně pětkrát do týdne, vaše srdce a tělo budou zdravější a ručička na váze půjde dolů, radí myzeny.sk.

A jaké cvičení si vybrat? Nejlépe takové, při kterém se za 20 minut skutečně zapotíte a zadýcháte. Vyzkoušejte běžící pás či kolo. Pokud chcete zhubnout nebo jen udržet ve formě, je to určitě lepší než se věnovat 50 minut józe, cvičení na strojích ve fitcentru, tanci či aerobiku.

Odborníci však varují, že pokud nejste na podobný trénink zvyklí, měli byste začít pomalu a nezkoušet hned intenzivní tempo.

Pokud si tedy vyberete běh, začněte nejdříve rychlou chůzí a pak postupně přidávejte rychlost. Rychlý sprint by vám mohl ublížit. Pokud se tréninku budete věnovat ideálně pětkrát do týdne, vaše srdce a tělo budou zdravější a ručička na váze půjde dolů, radí myzeny.sk.

Tak s chutí jdeme cvičit zvedněte se zadečky Smějící seMrkající

Emma Watson

12. listopadu 2011 v 13:28 | lentilka |  Móda
Emma Watson
Předváděla oblečení od Buberry Usmívající se